LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni» Skopje»Hotele ne Skopje
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga skopje
 • Pamje nga skopje
 • Pamje nga skopje
Qyteti më i madh dhe njëkohësisht kryeqyteti i Maqedonisë, me një popullsi mbi 600.000 banorë, Shkupi shërben si qendra kulturore, ekonomike dhe arsimore e vendit. Gjatë pushtimit romak,u bë i njohur me emrin Skupi. Më 1392, qyteti u pushtua nga Perandoria Osmane, të cilët e quajtën Üsküp. Qyteti qëndroi nën pushtimin osman për më shumë se 500 vite, duke shërbyer dhe si kryeqytet i Pashallëkut të Shkupit dhe me pas u kthye ne qendrën e Vilajetit të Kosovës. Gjatë kësaj kohe, Shkupi u bë i njohur falë arkitekturës së tij orientale. Pas përfundimit të Luftës së Dytë Botërore, pati ritme të larta zhvillimin, të cilat u ndërpremë në vitin 1963, pas shkatërrimit të qytetit nga një tërmet. Në vitin 1991 u shpall kryeqytet i shtetit të ri maqedonas. Në ditët e sotme vazhdon të jetë një destinacion shumë i frekuentuar nga turistët, me kalanë dhe muret e saja rrethuese, monumentet kulturore e historike, qendrat arkeologjike, sallat e sportit, shpellat dhe kanionet e lumit Treska dhe liqenit Matka.
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Albania   Hotel The Story of Hotel Mramor The Story of Hotel Mramor Stars
Str. Klenoec 11, Shkup, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
The Story of Hotel Mramor, i vendosur në një zonë të bukur në rreze te malit Vodno me pamje të qytetit në afërsi të lum ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Gold Hotel, Skopje, Albania   Hotel Gold Gold Stars
Boulevardi Krste Misirkov, Nr. 13, Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Gold është nje Hotel luksoz sapo i ndertuar ne një stil klasik në një lokacion miqësorë dhe të gjallë, Vetëm 2 mi ... me teper
€ 59.00
cmimi me i lire per nate
Victoria Hotel, Skopje, Albania   Hotel Victoria Victoria Stars
Str.Slave Delovski ?r.18 Shkup 11000, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Victoria është e vendosur në pjesën e banimit të Shkupit, në lagje të qetë dhe paqësore, 1 km nga qendra e qyteti ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Arka Hotel, Skopje, Albania   Hotel Arka Arka Stars
Bitpazarska 90/2, 1000 Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel ARKA është hotel modern, luksoze dhe i rehatshme.Eshtë i mobiluar sipas trendeve më të reja në arkitekturën moder ... me teper
€ 88.00
cmimi me i lire per nate
Hamburg Hotel, Skopje, Albania   Hotel Hamburg Hamburg Stars
Bulevardi Krste Misirkov, Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Hamburg i vendosur në qendër të Shkupit, Hotel Hamburg përmban dhoma moderne me ajër të kondicionuar, TV të shesh ... me teper
€ 69.00
cmimi me i lire per nate
Leonardo Hotel, Skopje, Albania   Hotel Leonardo Leonardo Stars
Partenij Zografski 19, Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Leonardo ndodhet 1 km nga qendra e Shkupit, Leonardo Hotel ofron dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi të lirë dh ... me teper
€ 49.00
cmimi me i lire per nate
Aristocrat Hotel, Skopje, Albania   Hotel Aristocrat Aristocrat Stars
Elisie Popovski Marko, 59, Shkup, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Aristocrat Palace Skopje ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Bushi Resort SPA Hotel, Skopje, Albania   Hotel Bushi Resort SPA Bushi Resort SPA Stars
Kurciska nr. 21, Old Bazaar,Shkup, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Bushi Resort Spa ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: