LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Mali i zi» Podgorica»Hotele ne Podgorica
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Podgorica
M Nikic Hotel, Podgorica, Albania   Hotel M Nikic M Nikic Stars
Kralja Nikole bb, 81000; Podgorice, Mal i Zi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel M Nikic ndodhet ne qender te Podgoricë, në afërsi të lumit Ribnica dhe qytetit të vjetër. Permban parkim dhe Wi- ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Aurel Hotel, Podgorica, Albania   Hotel Aurel Aurel Stars
Bulevar Josipa Broza Tita b.b., 81000 Podgorice, Mal i Zi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Aureli ndodhur në zonën e biznesit të ri të Podgoricës, 1 km nga qendra e qytetit, Hotel Aurel ofron një restoran ... me teper
€ 57.00
cmimi me i lire per nate
Podgorica Hotel, Podgorica, Albania   Hotel Podgorica Podgorica Stars
Svetlane Kane Radevic 1, Podgorice, Mali I Zi.
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Podgorica ndodhet ne lumin Moraça, ky hotel 4 yjesh është në Podgoricën qendrore dhe është afër me Moraça arenën ... me teper
€ 73.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: