LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Elbasan»Hotele ne Elbasan
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Më poshtë do të gjeni një përzgjedhje të hoteleve në Elbasan. Është një nga qytetet më të mëdhenj në Shqipëri dhe njihet për kombinatin e tij metalurgjik. Ndodhet në mes të Shqipërisë rreth 54 km nga Tirana dhe 71 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Në Elbasan mund të shikoni: Kalanë e Elbasanit, kishën e Shën Mërisë, Banjot turke.
Univers Hotel, Elbasan, Albania   Hotel Univers Univers Stars
Lgj:Emin Matraxhi, Ura e Bakallit, Elbasan, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Univers ofron dhoma me ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas dhe TV satelitor. Nje frigorifer i vogel dhe nje tavolin ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Real Scampis Hotel, Elbasan, Albania   Hotel Real Scampis Real Scampis Stars
Blv:Q.Stafa, Lagja Kala, Elbasan, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Real Scampis ndodhet në zemër të Elbasanit, brenda Kalase se vjetër duke zbuluar keshtu historinë mijëra- vjecare ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Grand Hotel, Elbasan, Albania   Hotel Grand Grand Stars
Rr: 11 Nentori, ne hyrje te qytetit, Elbansan, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Grand eshte nje hotel luksoz i pozicionuar në hyrje të qytetit të Elbasanit, ne pjesen perendimore te tij. Ndodhet 1400 ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Boci Hotel, Elbasan, Albania   Hotel Boci Boci Stars
Llixha, Elbasan,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Boci gjendet në rrugën kryesore qe te con ne qendër të Elbasanit. Hotel Boci ka nje restorant a-la- cart, ofron W ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: