LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Tropoje»Hotele ne Tropoje
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga tropoje
 • Pamje nga tropoje
 • Pamje nga tropoje
Me poshtë ju propozojmë hotelet ne Tropoje. Bajram Curri eshte nje qytet ne Shqiperine veriore ne kufi me Kosoven, ne nje zone te larget dhe malore. Qyteti ka marre emrin e Bajram Currit, një hero kombëtar i fillimit te shekullit te XX. Qyteti i Bajram Currit ndodhet ne rrethin e Tropojës. SHENIM 26 Korrik: Trageti i liqenit te Komanit për makina NUK është ne funksion;do ju njoftojmë për ndryshime. Trageti i vogël për pasagjere është ne funksion dhe mund te udhëtohet me te. Niset nga Fierza rreth orës 06:00 paradite dhe nga Komani niset për kthim ne 09:00 paradite.
Eurobushi Hotel, Tropoje, Albania   Hotel Eurobushi Eurobushi Stars
Prane Komisariatit te Policies, Tropoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Në qytetin më të madh të Veriut të Shqipërisë, Bajram Currit gjendet Hotel Eurobushi. Ai është vendi i përsosur për të ... me teper
€ 10.00
cmimi me i lire per nate
Boshnjaku Hotel, Tropoje, Albania   Hotel Boshnjaku Boshnjaku Stars
Rr. Mic Sokoli, Bajram Curri, Tropoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Boshnjaku ndodhet ne hyrje te qytetit te Tropojes dhe eshte nje ndertese 3-kateshe. Hoteli ka nje bar dhe restora ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: