LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Korce»Hotele ne Korce
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga korce
 • Pamje nga korce
 • Pamje nga korce
Këtu do të gjeni disa hotele në Korçë. Korça është një nga qytetet më të rëndësishëm në Shqipërinë jugore. Është rreth 181 km nga Tirana dhe 198 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Është vetëm 35 km nga pika kufitare me Greqinë në Kapshticë. Është 850 m mbi nivelin e detit e rrethuar me male. Korça është një qytet ideal për sportet dimërore. Është një qytet me histori të lashtë, të mbushur me kulturë dhe etje për dije. Në Korçë mund të vizitoni: Muzeun e Artit Mesjetar, Katedralen Ortodokse, Xhaminë e Iljaz Bej Mirahorit dhe Mesonjtoren e pare shqipe.
Bujtina Leon Hotel, Korce, Albania   Hotel Bujtina Leon Bujtina Leon Stars
Rr. Shpresa Palla, Nr.6, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
E gjendur në qendër të Korçës, Bujtina Leon është një ndertese me një arkitekturë tradicionale lokale: pesë dhoma të re ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Dardha Hotel, Korce, Albania   Hotel Dardha Dardha Stars
Dardhe, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.7/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Dardha ndodhet 17 km nga qyteti i Korçës. Ajo ka një bar, restorant, spa, palestër. Të gjitha dhomat janë të paji ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Regency Hotel, Korce, Albania   Hotel Regency Regency Stars
Rr.Ismail Qemali, Nr. 7, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Regency eshte ndertuar per t’i ofruar qytetit te Korces nje strukture nderkombetare dhe me klas per biznesmene ... me teper

€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Grand Hotel, Korce, Albania   Hotel Grand Grand Stars
Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (13 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Grand gjendet ne qender te Korces, ngjitur me institucionet kryesore. Eshte hoteli ... me teper

€ 33.00
cmimi me i lire per nate
Kocibelli Hotel, Korce, Albania   Hotel Kocibelli Kocibelli Stars
Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Me një vendndodhje në qendër të qytetit ka qenë i vetmi hotel në Korçë në periudhën e komunizmit (ish-Hotel Turizmi). H ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Konti Hotel, Korce, Albania   Hotel Konti Konti Stars
Rr. Muzakajt 17, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Konti gjendet në hyrje të qytetit të Korçës, ne mes një panorame madhështore të maleve rrethuese. Hotel Konti për ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Vila Sigal Korce Hotel, Korce, Albania   Hotel Vila Sigal Korce Vila Sigal Korce Stars
Rr.Teni Konomi, Korce, Shqiperi.
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Vila Sigal ndodhet ne mes të qendres së vjetër historike të qytetit të Korçës dhe është pjesë e ansamblit urbanistik tr ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Life Gallery Hotel, Korce, Albania   Hotel Life Gallery Life Gallery Stars
Bulevard Republika, Lgj. 11, Nr. 24, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.2/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Life Gallery ne Korce ofron 19 dhoma te vendosura ne dy godina me stile arkitekturore te ndryshme. Godina me suit ... me teper
€ 67.00
cmimi me i lire per nate
Vila Lako Hotel, Korce, Albania   Hotel Vila Lako Vila Lako Stars
Bulevard Republika Nr.4, 7001 Korça, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Vila Lako në Korçë ju ofron një kombinim mes modernes dhe tradicionales.Është një hotel 3 yje superior dhe ka 11 dhoma, ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: