LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove» Gjakova»Hotele ne Gjakova
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Gjakova
Carshia e Jupave Hotel, Gjakova, Albania   Hotel Carshia e Jupave Carshia e Jupave Stars
Rr. Ismail Qemajli, Nr. 9, Gjakove, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel 'Carshia e Jupave' është një kompleks i kombinimit te tradites se vjetra të qytetit me standarde moderne. E ven ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Happy Hotel, Gjakova, Albania   Hotel Happy Happy Stars
Rr. Ismail Qemajli, PN, Gjakove, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Happy me lokacion gjindet në hyrjen e Carshisë së vjetër në Gjakovë. Jemi munduar të ju ofrojmë më të miren e mun ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Pashtriku Hotel, Gjakova, Albania   Hotel Pashtriku Pashtriku Stars
Nena Tereze, Nr:328, Gjakove, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Pashtriku është e vendosur në qendër të qytetit te Gjakovës.Hoteli përmban spa dhe Wellness qendër me një pishi ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: