LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Durres»Hotele ne Durres
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga durres
 • Pamje nga durres
 • Pamje nga durres
Më poshtë ju prezantojmë një sërë hotelesh në qytetin dhe plazhin e Durrësit. Durrësi ndodhet në bregun perëndimor të Shqipërisë përgjatë detit Adriatik. Ndodhet rreth 39 km nga Tirana dhe 30 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Është një nga qytetet më të mëdha si dhe porti më i madh në Shqipëri. Është gjithashtu një nga qytetet më të vjetër, plot me histori që daton nga viti 627 p.e.s. Në Durrës mund të vizitoni: Amfiteatrin, Muzeun Arkeologjik, rrënojat e mureve rrethues, kullën mesjetare, vilën e Mbretit Zog etj.
Nais Hotel, Durres, Albania   Hotel Nais Nais Stars
Lagjia nr 1, Bulevartdi EPIDAM, 46 Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (32 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin Epidamni, afër portit dhe disa atraksioneve te tjera si p ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Nais Beach Hotel, Durres, Albania   Hotel Nais Beach Nais Beach Stars
Lgj. Nr.1, Rr. Taulantia, Brryli Curilave, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Nais Beach - Tradita vazhdon… Hoteli Nais Beach eshte vazhdim i tradites familjare tashme te njohur te Hotel Nais ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Dolce Vita Hotel, Durres, Albania   Hotel Dolce Vita Dolce Vita Stars
1 Km larg nga shkembi i Kavajes Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (19 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Në zonën më të bukur të Adriatikut me një sipërfaqe rreth 5000 m2 ngrihet bukur Hotel Dolce Vita. Hoteli ofron një ndër ... me teper
€ 46.00
cmimi me i lire per nate
Arvi Hotel, Durres, Albania   Hotel Arvi Arvi Stars
Lgj 1. Rr: Taulantia, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
I pozicionuar në bulevardin Taulantia, në zonën më të bukur dhe më të populluar të qytetit të Durrësit, ndërtesa 9-katë ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Bel Conti Hotel, Durres, Albania   Hotel Bel Conti Bel Conti Stars
Lgj. 13, Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (13 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ndërtuar në vitin 2002, gjithmonë ne kerkim te ndryshimit dhe te përmirësimit në fushën e turizmit për t'u përshtatur m ... me teper
€ 0.00
cmimi me i lire per nate
Leonardo Hotel, Durres, Albania   Hotel Leonardo Leonardo Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Leonardo ndodhet 9 km nga qendra e Durrësit. Para hotelit gjendet plazhi privat. Hoteli ofron parkim dhe Wi-Fi fa ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Oaz Hotel, Durres, Albania   Hotel Oaz Oaz Stars
Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ky është një hotel i ndërtuar në brigjet e Adriatikut, dhe ndodhet 500 m larg nga “Shkëmbi Kavajës”. Një hotel me arkit ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Villa Belvedere Hotel, Durres, Albania   Hotel Villa Belvedere Villa Belvedere Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Është një ndër hotelet e para të ndërtuar në zonën e plazhit të njohur si Shkëmbi i Kavajës, afër Durrësit. Ky hotel fi ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Bleart Hotel, Durres, Albania   Hotel Bleart Bleart Stars
Shkembi I Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Bleart është vendosur në një nga zonat me te popullore të Durrësit. Hoteli eshte projektuar në mënyrë moderne, ... me teper
€ 38.00
cmimi me i lire per nate
Flower and Spa Hotel, Durres, Albania   Hotel Flower and Spa Flower and Spa Stars
Rruga Qemal Stafa, Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Flower & spa eshte hapur ne 2016. Eshte nje hotel me 4 yje me nje kapacitet prej 70 dhomash te ndara ne: dhom ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Vila Palma Hotel, Durres, Albania   Hotel Vila Palma Vila Palma Stars
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Vila Palma ofron nje plazh privat me cadra te lira nen rrezet e diellit. Restoranti qe gjendet ne tarracë shërben ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Iliria Internacional Hotel, Durres, Albania   Hotel Iliria Internacional Iliria Internacional Stars
Lagja 13, Plazhi Iliria, Durrës, Shqipëri
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Iliria Internacional ndodhet 7 km nga qendra e Durrësit, ka një plazh privat me rërë dhe cadra. Restoranti shërbe ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Turistik Tropikal Hotel, Durres, Albania   Hotel Kompleksi Turistik Tropikal Kompleksi Turistik Tropikal Stars
Lagja 13, Plepa, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.8/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Tropikal Resort është një kompleks në zonën e plazhit të Durresit, e njohur si Plepat. Hoteli mbulon një territor ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Resort Fafa Premium Hotel, Durres, Albania   Hotel Resort Fafa Premium Resort Fafa Premium Stars
Mali i Robit: Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Resort Fafa gjendet ne Durres dhe ofron nje pishine te jashtme dhe nje restorant. Akomodimi prane ketij hoteli ju ofron ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: