LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Peshkopi»Hotele ne Peshkopi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Më poshtë ju prezantojmë disa hotele në Peshkopi të përzgjedhur nga ne. Peshkopia shtrihet në pjesën lindore të Shqipërisë, ne rrethin e Dibres, në të dyja anët e lumit Drini i Zi. Është rreth 187 km nga Tirana dhe 20 km nga kufiri me Maqedoninë. Është e njohur për burimet me ujëra termalë (Llixhat), të cilat kane vlera të rëndësishme mjekësore. Llixhat janë banjo me sulfur dhe ndodhen disa kilometra në lindje të qytetit. Ato tërheqin shumë njerez të cilët kanë nevojë për kura terapeutike. Në Peshkopi mund të vizitoni: muzeun i cili ndodhet pranë shtëpive të stilit otoman.
Piazza Hotel, Peshkopi, Albania   Hotel Piazza Piazza Stars
Bulevardi Elez Isufi, 8301, Peshkopi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Piazza gjendet në qendër të Peshkopisë. Hoteli ofron parkim dhe linje interneti Wi-Fi falas, recepsion 24 orë, ba ... me teper
€ 41.00
cmimi me i lire per nate
Korabi Hotel, Peshkopi, Albania   Hotel Korabi Korabi Stars
Rr. Rahim Gjika, Nr. 17, Peshkopi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.8/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Korabi eshte ish-Turizmi i vjeter i qytetit dhe ndodhet ne qender te qytetit te Peshkopise. Hotel Korabi ofron nj ... me teper
€ 18.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: