LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Kruje»Hotele ne Kruje
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Qyteti i Krujes te ofron nje pamje te mrekullueshme mali, 32 km larg Tiranes, 600 m mbi nivelin e detit. Qyteti eshte nje prej vendeve me te bukura turistike per shkak te bukurise se tij natyrore dhe historise. Vendet historike me te rendesishme jane: Muzeu Etnografik, Dollma Teqe dhe Pazari tradicional.
Panorama Hotel, Kruje, Albania   Hotel Panorama Panorama Stars
Rr. Lek Zaharia, Kruje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.7/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Panorama gjendet në qendër të Krujës, vetëm 400 metra nga kalaja historike e Krujes. Hoteli ka një restorant ku s ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: