EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI


Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Perse te shtosh hotelin tend tek balkan-hotel.com

-Jemi ne Ballkan dhe promovojmë Ballkanin si rajon
Promovojmë rajonin e Ballkanit, duke iu ofruar informacion mbi kulturën dhe duke organizuar ture ne Ballkan. Duke ndihmuar hotelet e mesme te cilët tregojnë vërtet vlerat e rajonit, promovojmë dhe punësimin lokal

-Jo thjesht një platformë e re online
Përveç se jemi platforme online jemi dhe një tur operator lokal qe punojmë me grupe nga Shqipëria dhe bota, kështu hotelet kane një vlere te shtuar

-Kemi me shume se 8 vjet eksperience ne online bookings
Vijmë nga një eksperience e suksesshme si lider ne online booking ne Shqipëri nëpërmjet faqes www.albania-hotel.com dhe kjo platformë synon te shumëfishojë suksesin ne një shkalle me te madhe

-Nuk ka takse regjistrimi
Regjistrimin ne faqen tone është i thjeshte dhe pa pagese. Praktikisht është marketing falas

- Me pak procedura financiare mes nesh dhe hoteleve
Mund te rezervoni hotele ne te gjitha qytetet me te rëndësishme te Ballkanit, me një klikim te thjeshte duke paguar online vetëm një depozite te vogël për te garantuar rezervimin tuaj, duke kursyer kështu kohen dhe paratë e transfertes. Pjesën tjetër e paguani ne hotel.

- Komisione konkurruese

Tarifat tona janë konkurruese me ato te platformave te tjera, për me tepër kjo platforme ofron një zgjidhje te lehte financiare

Faleminderit per interesimin per regjistrimin e hotelit tuaj me ne.

Ju lutem plotesoni informacionin me poshte dhe ne do t'ju kontaktojme se shpejti.Emri Hotelit*
Shteti*
Qyteti*
Adresa*
Tel*
Website
Email*
Perserit Email-in*
Emri Personit te Kontaktit*
Numri i Dhomave*
Komente


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: