LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Shengjin»Hotele ne Shengjin
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
  • Pamje nga shengjin
  • Pamje nga shengjin
Në këtë faqe do të gjeni disa hotele në Shëngjin. Ky qytet shtrihet në pjesën veriperëndimore të Shqipërisë, përgjatë bregdetit Adriatik. Shëngjini është një nga portet në Shqipëri. Ndodhet 90 km nga Tirana dhe 70 km nga Aeroporti Kombëtar i Tiranës. Nëse do qëndroni në Shëngjin mund të vizitoni: Lagunën e Kune-Vainit e cila nuk është shume larg nga Shëngjini, Varrin e Skënderbeut dhe Kalanë e Vjetër në Lezhë.
President Hotel, Shengjin, Albania   Hotel President President Stars
Plazh, Shengjin, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel President gjendet ne Shengjin, vetem 30 m nga plazhi me rere. Ai ofron linje interneti dhe parkim falas. Restoran ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Rapsodia Hotel, Shengjin, Albania   Hotel Rapsodia Rapsodia Stars
Lagja: Sake, Shengjin,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.8/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Eshte nje vend i hapur gjate gjithe vitit dhe ne harmoni me peisazhin qe e rrethon. Sallat jane te mobiluara duke perdo ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate
Rafaelo Resort Hotel, Shengjin, Albania   Hotel Rafaelo Resort Rafaelo Resort Stars
Shengjin, Lezhe, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Resort Rafaelo ofron nje pamje te mrekullueshme te detit Adriatik. Ai ofron plazh, bar, restorant, pub dhe shume ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: