LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Voskopoje»Hotele ne Voskopoje
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga voskopoje
 • Pamje nga voskopoje
 • Pamje nga voskopoje
Më poshtë do gjeni një përzgjedhje të hoteleve në Voskopojë. Voskopoja ndodhet vetëm 13 km në perëndim të Korçës. Është rreth 194 km nga Tirana dhe 211 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Voskopoja ka qenë një qendër e rëndësishme kulturore me shumë kisha dhe një nga qytetet e parë që kane zhvilluar shtypin e shkruar në Ballkan. Sot njihet për afresket e kishave të pikturuara nga disa prej piktorëve më të talentuar shqiptarë. Në Voskopojë mund të vizitoni: kishat me afreske, (“Shën Mihali” (1726), “Shën Thanasi” (1724), “Shën Ilia”, “Shën Meria”. Piktura më e mirë bizantine në këtë zonë gjendet tek kisha e “Shën Kollit”.
Pashuta Hotel, Voskopoje, Albania   Hotel Pashuta Pashuta Stars
Rr. Shtypshkronja, Voskopoje, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Pashuta është një shtëpi e madhe familjare në fshatin e Voskopojës e kthyer në hot ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Akademia Hotel, Voskopoje, Albania   Hotel Akademia Akademia Stars
Voskopoje, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.9/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Voskopoja ndodhet 18 km nga Korça, është një qytet i vjetër me një kulturë të pasur Bizantine dhe monumente ku përfs ... me teper

€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Royal Hotel, Voskopoje, Albania   Hotel Royal Royal Stars
Voskopoje, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Royal me një strukturë alpine, në lartësinë 1420 m mbi nivelin e detit, me kushte mjaft komode dhe të përshatura ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: