LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Greqi» Parga»Hotele ne Parga
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Salvator Villas and Spa Hotel, Parga, Albania   Hotel Salvator Villas and Spa Salvator Villas and Spa Stars
Salvator Villas and Spa Hotel, Kyperi, Parga, 48060 Greece
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Salvador Villas and SPAMirë se vini në 4 Star Superior luksoze në Boutique Hotel në Parga duke ofruar cilësi e shërbimi ... me teper
€ 85.00
cmimi me i lire per nate
Bella Vista Hotel, Parga, Albania   Hotel Bella Vista Bella Vista Stars
Lichnos, Parga 48060 Greece
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Vendosur në mesin te agrume aromatik, vetëm një 10-minuta në këmbë nga plazhi, Bella Vista ofron ajër të kondicionuar, ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Tourist Hotel, Parga, Albania   Hotel Tourist Tourist Stars
Sp.Livada 4, Parga 48060, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Tourist ndodhet vetëm disa minuta më këmbë nga zona e kozmopolit port dhe piktoresk plazhit, të Hotel Turistike / ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Acropol Hotel, Parga, Albania   Hotel Acropol Acropol Stars
Agion Apostolon 4, Párga, 48060, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Acropol i vendosur në zonen piktoreske te Parges, Acropol ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe hidromasazh. ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: