EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
RRETH GREQISE
informacion i pergjithshem | lidhje te dobishme
Aktivitete Kulturore ne Greqi
Moti ne Greqi


Vizito GREQINE
Mireseerdhet ne faqen e Greqise. Kjo faqe ofron perzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Greqi dhe vleresime te paanshme te klienteve. Mund te gjeni hotele te lira dhe hotelet me te vleresuara ne qytetet kroate si dhe informacion per atraksionet dhe turet ne Greqi.

Greqia ka qene per dekada te tera nje nga destinacionet me te mira mesdhetare, duke ofruar monumente kulture dhe vende arkeologjike si dhe plazhe te mrekullueshme dhe site natyrore. Me 14.9 milione turiste nderkombetare ne vitin 2009, Greqia renditet si vendi i shtate me i vizituar ne Bashkimin Europian dhe vendi i 16-te ne bote sipas Organizates Boterore te Kombeve te Bashkuara per Turizmin.
HOTELI I MUAJIT NE GREQI
Corfu Secret Hotel, Corfu, Greece Vleresimi i klienteve Corfu Secret Hotel reviews
0 Vleresime
Aghios Markos Ipsos,
Corfu, Greece
HOTELI ME I SHITUR NE GREQI
Hotel Acillion
Acillion hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Rr.Agiou Konstantinou 32, Athine, Greqi
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE GREQI
Hotel Apollo
Apollo hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Rr.Ahilleos 10, Sheshi Metaxourgio, Metaxourgeio, Athine, Greeqi
TURE NE GREQI
Northern Greece 7 days
Recommended tour to Greece Visit to the Archaeological Museum where the treasures from Vergina Royal Tombs are kept, such as gold...
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu ยป
Hotele Biznesi ne Greqi
Hotele Qyteti ne Greqi
Hotele Malore ne Greqi
Hotele Aeroporti ne Greqi
Hotele Plazhi ne Greqi


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: