Apollo

 
hotel rating stars

Rr.Ahilleos 10, Sheshi Metaxourgio, Metaxourgeio, Athine, Greeqi

Hotel Apollo është një hotel superior 3 yjesh të klasit të parë i cili tregon vlerat e vërteta të mikpritjes greke.Me 51 dhoma të cilësore ne jemi gjithmonë në gjendje të sigurojnë strehim për kënaqësinë tuaj ,me dhomë duke filluar nga teke dhe suita.Me pajisje luksoze ofrojë rehati maksimale dhe komoditet për të gjithë klientet tanë, Restorant dhe Kopshti te mahnisin me ushqimin dhe pamjen e Akropolit.Hotel Apollo është e vendosur në Karaiskaki,2 min ne këmbë nga Meraxourgio Metro Station. I ndodhur ne qendrer ju mund të lëvizni lehtësisht nëpër qytete.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • dhome per bagazhet
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:30

Politika e femijeve : Mbi 5 vjec konsiderohet i rritur