LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Permet»Hotele ne Permet
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Më poshtë ju prezantojmë hotelet në Përmet, nje qytet i njohur per kuzhinen e tij, veren dhe pijen alkolike te quajtur ”Raki”. Lumi i Vjosës krijon disa kanione shumë tërheqëse afër Përmetit. Në vitin 1960 disa profesorë nga Gjermania Lindore morën kampionë të ujërave termale afër Përmetit për t’i analizuar dhe nga rezultati doli që uji kishte vlera kurative për një sërë sëmundjesh. Përmeti është vendi ideal për eksplorimet e natyrës.
Permeti Hotel, Permet, Albania   Hotel Permeti Permeti Stars
Qender,(Ish hotel Turizmi),Permet Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (14 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Permeti ndodhet ne qender te qytetit, i rikonstruktuar dhe i mobiluar me kushtet bashkekohore. Nje ambient i past ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Ramizi Hotel, Permet, Albania   Hotel Ramizi Ramizi Stars
Lagja Mejden, Permet, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Ramizi gjendet në Përmet. Restoranti ofron Wi-Fi. Çdo dhomë eshte e pajisur me TV satelitor, ajer te kondicionuar ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: