LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Mirdite»Hotele ne Mirdite
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Rrethi i Mirdites eshte nje prej 36 rretheve te Shqiperise. Qendra eshte Rresheni. Dy lumenjte kryesore Fani i Madh dhe Fani i Vogel terheqin te gjithe te apasionuarit pas peshkimit. Ne Mirdite mund te vizitohen monumente qe njihen edhe nga Ministria e Turizmit. Germimet arkeologjike te bera ne vende te ndryshme si psh ne: Perlat, Baz, Urake, na flasin per pranine e popullsise ilire qe ne shek.VII-VII para Krishtit. Nje nder gjetjet me te rendesishme, jo vetem per Mirditen, eshte Emblema e Arberit e zbuluar ne Geziq, ne rrenojat e nje kishe te vjeter. Emblema paraqet nje shqiponje, simbol i Dukagjinit. Nje monument tjeter i vjeter eshte Cezma e Domgjonit e njohur edhe si Shatervani i Domgjonit, i vetmi ne llojin e tij ne vendin tone. Mirdita eshte i vetmi vend qe ka ruajtur traditat dhe zakonet e saj.
Marub Hotel, Mirdite, Albania   Hotel Marub Marub Stars
Katund i vjeter, Rubik, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Marub ne Rubik eshte nje hotel ekologjik qe e ka vendndodhjen në një territor natyror dhe piktoresk, larg zhurmës ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: