LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Gramsh»Hotele ne Gramsh
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Qyteti i Gramshit perfshin nje zone malore, ne Shqiperine Qendrore. Aty gjendet shume pak toke bujqesore (vetem 14% e zones). Gramshi u njoh si qytet ne 1960, si nje qender e agroindustrise dhe e industrise ushatarake. Mundesite per atraksione turistike ne Gramsh jane te shumta si p.sh: Ujevara e Sotires, Uji i Ftohte ne malin e Lenias, liqeni i Dushkut, pishat e Graboves, liqenet e malit te Rovjes, shpellat e malit te Porocanit, keshtjella e Tunjairmanjit etj.
Tomorri Hotel, Gramsh, Albania   Hotel Tomorri Tomorri Stars
Qender, ish Turizmi, Gramsh, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Tomori ndodhet ne qender te qytetit te Gramshit, ish- Turizmi i vjeter, prane istitucioneve kryesore. Hotel Tomor ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: