LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Lezhe»Hotele ne Lezhe
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Më poshtë do gjeni disa hotele në Lezhë. Lezha ndodhet në veriperëndim të Shqipërisë, disa km larg nga deti Adriatik. Është rreth 75 km nga Tirana. Është një qytet i vogël rreth 30 km nga Shkodra dhe në lashtësi ka qenë një qendër e rëndësishme e njohur si Lisus. Në Lezhë mund të shikoni: Varrin e Skënderbeut, muret e vjetra iliro-romake, kalanë etj.
Liss Hotel, Lezhe, Albania   Hotel Liss Liss Stars
Lagja Beslidhja, Lezhe, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Liss ndodhet në qender te Lezhes, Hotel Liss ka restorantin e vet që shërben pjata tradicionale shqiptare, ndërsa ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: