LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Pogradec»Hotele ne Pogradec
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga pogradec
 • Pamje nga pogradec
 • Pamje nga pogradec
Në këtë faqe do të gjeni disa hotele në Pogradec. Pogradeci shtrihet në pjesën juglindore të Shqipërisë, përgjatë bregut të liqenit të Ohrit, më i thelli në Ballkan. Kufiri me Maqedoninë është vetëm 5 km nga qendra e qytetit. Është rreth 140 km nga Tirana. Në Pogradec mund të vizitoni: Parkun e Drilonit, i njohur për bukuritë e tij natyrore, vilën e peshkimit të diktatorit Enver Hoxha, mozaikun në fshatin Lin, Varret e Selces. Gjithashtu mund të shijoni peshkun Koran, një lloj i rralle dhe i shijshëm trofte që gjendet në liqenin e Ohrit.
Pogradeci Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Pogradeci Pogradeci Stars
Rr. Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Pogradeci eshte nje hotel i ndertuar ne 2014-en, ne qytetin e Pogradecit. Gjendet 400 m larg nga qendra e qytetit ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Sirena Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Sirena Sirena Stars
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Sirena ndodhet pranë liqenit të mrekullueshëm të Ohrit në fshatit Tushemisht, 5 km nga qyteti i Pogradecit, në ... me teper

€ 16.00
cmimi me i lire per nate
Enkelana Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Enkelana Enkelana Stars
Lgj. 2, Rr.Reshit Collaku, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (11 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Enkelana gjendet ne bregun e Liqenit te Ohrit, ne Pogradec dhe ka plazhin e tij pr ... me teper

€ 19.00
cmimi me i lire per nate
Perla Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Perla Perla Stars
Rr. 10 Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Perla gjendet ne qender të qytetit mikpritës të Pogradecit, pranë parkut më të madh të qytetit që ndodhet përgjat ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Relaks Resort Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Relaks Resort Relaks Resort Stars
Lin, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Relaks Resort gjendet në një nga fshatrat më të bukur, te liqenit te Pogradecit. Ky kompleks fantastik ofron një shumël ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Millenium Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Millenium Millenium Stars
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.6/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Millenium është një hotel i ri modern që ndodhet në zonën piktoreske të Tushemishtit buzë liqenit të Ohrit. Kopshti i t ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Vila Sigal Hotel, Pogradec, Albania   Hotel Vila Sigal Vila Sigal Stars
Rr.Reshit Collaku, perballe Turizmit te Vjeter, Pogradec, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Vila SIGAL gjendet pranë qendrës së qytetit dhe shëtitores buzë liqenit, në një ndër zonat më të frekuentuara të Pograd ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: