LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Greqi» Halkidiki»Hotele ne Halkidiki
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Halkidiki
Secret Paradise and  Spa Hotel, Halkidiki, Albania   Hotel Secret Paradise and Spa Secret Paradise and  Spa Stars
G.Papandreou 9-11, Nea Kallikrateia, Halkidiki, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Secret Paradise and Spa është parajsë e vogël e fshehtë e Halkidikisë. Kjo është një sugjerim për kënaqësi dhe të ... me teper
€ 38.00
cmimi me i lire per nate
Alkyonis Hotel, Halkidiki, Albania   Hotel Alkyonis Alkyonis Stars
Nea Kallikrateia Katsirma 11, Halkidiki, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Alkyonis është një destinacion ideal si për pushime dhe udhëtimet e biznesit, pasi ajo është vetëm 35 km larg nga ... me teper
€ 31.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: