LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Kucove»Hotele ne Kucove
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Kucova eshte nje qytet ne Shqiperine Qendrore. Numri total i popullsise eshte 31.262 banore. Kucova ka qene nje vendbanim i hershem ilir, i fisit Desaret. Germimet e bera ne periferi te Kucoves (aty ku sot eshte kisha e vjeter e Shen Nikolles) deshmojne qe ne kete vendbanim kane jetuar nje popullsi e kulturuar. Shetitorja e vjeter ka permasat e nje shetitoreje te sotme (10 m gjeresi dhe 50 m gjatesi) e shtruar me gure te punuar. Tek Kodra e Omurit jane gjetur shume amfora, shpata, mburoja te perdorura nga iliret. Me e bukura nder to eshte pishtari i perdorur per te lajmeruar ardhjen e armiqve ne te gjithe zonen, nga nje keshtjelle ne tjetren (sot gjendet i ekspozuar ne museum e Beratit). Ne vitet ‘20 Kucova ka qene nje qytet industrial nen ndikimin e italianeve. Industria e naftes ishte ne fillim e zhvilluar prej italianeve gjate periudhes se sundimit te Mbretit Zog.
Bardhi Hotel, Kucove, Albania   Hotel Bardhi Bardhi Stars
Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 2, Kucove, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Bardhi ka nje dekade qe kujdeset per mysafiret vendas dhe te huaj, personalitete qeveritare dhe zyrtare. Hoteli e ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate
Familja Hotel, Kucove, Albania   Hotel Familja Familja Stars
Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 1, Kucove, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Familja ndodhet vetëm 200 metra nga lumi Osum dhe 800 metra nga Ura Vajgurore. Te gjitha dhomat jane me ajër të ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: