LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Berat»Hotele ne Berat
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga berat
 • Pamje nga berat
 • Pamje nga berat
Më poshtë do të gjeni nje perzgjedhje te hoteleve ne Berat, Shqiperi. Berati ndodhet në rreze të Malit të Tomorrit dhe në brigjet e lumit Osum. Është rreth 122 km nga Tirana dhe 105 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Është më shumë se 2400-vjeçar dhe një nga qytetet më tërheqës të Shqipërisë për nga arkitektura, kultura dhe historia. Berati njihet si qyteti i njëmijë dritareve dhe është shpallur monument i mbrojtur nga UNESCO. Në Berat mund të vizitoni: Kalanë e cila është e vetmja në Shqipëri që ka ende shtëpi të banuara brenda mureve të saj, kishat, Muzeun e Onufrit, Muzeun Etnografik, Xhamine e Beqareve, Xhaminë e Mbretit, lagjen karakteristike të Mangalemit etj.
White City Hotel, Berat, Albania   Hotel White City White City Stars
Bulevardi Republika, Lagja 22 Tetori, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
White City Hotel gjendet në një zonë të qetë në qendër të qytetit, pranë Parkut dhe zonës Museale. Të gjitha dhomat në ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Bujtina Kodiket Hotel, Berat, Albania   Hotel Bujtina Kodiket Bujtina Kodiket Stars
Rr. Kostaq Stefa, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Bujtina Kodiket, ndodhet ne Lagjen Mangalem. Nga hoteli shikohet lagjia Gorica, e cila mund te arrihet ne kembe per 5 m ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Muzaka Hotel, Berat, Albania   Hotel Muzaka Muzaka Stars
Gorice, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ne hotel Muzaka, ju jeni fiks në zemër të Beratit. Ky hotel me arkitekturen e tij klasike dhe stilin elegant gjendet në ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Rezidenca Desaret Hotel, Berat, Albania   Hotel Rezidenca Desaret Rezidenca Desaret Stars
Rr. Kala, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (25 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ndodhet në lagjen mesjetare të Beratit dhe nga ai mund të shihen Xhamia e Mbretit dhe në krah të saj Teqja Bektashiane. ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Mangalemi Hotel, Berat, Albania   Hotel Mangalemi Mangalemi Stars
Rr. Mihal Komneno, tek Porta e Pashait, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.7/5.0 (32 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Mangalemi ishte i pari hotel që u hap në qytetin e Beratit pas rënies së diktaturës në vitin 1991. Është një hote ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Osumi Hotel, Berat, Albania   Hotel Osumi Osumi Stars
Lagja Mangalem, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (14 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një shtëpi karakteristike e Beratit, në lagjen e Mangalemit, ne qendren historike te qytetit, është shndërruar me mjesh ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Tomorri Hotel, Berat, Albania   Hotel Tomorri Tomorri Stars
Qender, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Tomorri, ose 'Turizmi' ishte i vetmi hotel në qytet gjatë periudhës së regjimit komunist, i cili përdorej nga ata ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate
Guesthouse Kris Hotel, Berat, Albania   Hotel Guesthouse Kris Guesthouse Kris Stars
Kala Berat, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Guesthouse Kris gjendet ne qender te Kalase se Beratit, e rrethuar nga shume vende historike perfshire ketu edhe Museun ... me teper
€ 29.00
cmimi me i lire per nate
Berati Hotel, Berat, Albania   Hotel Berati Berati Stars
Rr. Veli Zaloshnja, Lgj. 28 Nentori, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një shtëpi karakteristike që është transformuar me mjeshtëri në një hotel. Brenda ndërtesës ruhet e njëjta pamje e shtë ... me teper
€ 22.00
cmimi me i lire per nate
Grand White City Hotel, Berat, Albania   Hotel Grand White City Grand White City Stars
Rr. Antipatrea, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Grand White City gjendet afer zones historike te Beratit. Linja e internetit Wi-Fi është falas në dispozicion. Çd ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Belgrad Mangalem Hotel, Berat, Albania   Hotel Belgrad Mangalem Belgrad Mangalem Stars
L. Mangalem, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Belgrad ndodhet në Berat, vetëm 2 minuta në këmbë nga Qyteti i vjetër. Hoteli ka një bar dhe linja e internetit W ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Antipatrea Hotel, Berat, Albania   Hotel Antipatrea Antipatrea Stars
Rr. Antipatrea, L. 28 Nendori, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Antipatrea gjendet në qendër të Beratit, 150 metra nga brigjet e lumit Osum. Hotel Antipatrea ofron një bar dhe d ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Ajka Hotel, Berat, Albania   Hotel Ajka Ajka Stars
Rruga Kristaq Tutulani, 5001 Berat, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Ajka ndodhet vetëm 3 km nga kalaja e Beratit. Është një hotel me 3 yje dhe çdo dhomë është e pajisur me një tavol ... me teper
€ 23.00
cmimi me i lire per nate
Belagrita Palace Hotel, Berat, Albania   Hotel Belagrita Palace Belagrita Palace Stars
Rruga Antipatrea, 5001 Berat, Shqipëri
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Belagrita Palace ndodhet në hyrje të qytetit të UNESCO-s në Berat dhe është një hotel luksoz me 4 yje. Ofron dhoma mode ... me teper
€ 42.00
cmimi me i lire per nate
Kaceli Hotel, Berat, Albania   Hotel Kaceli Kaceli Stars
Kombinat,Berat,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Kaceli gjendet në qytetin e Beratit. Mysafiret mund të shijojne barin, linje interneti Wi-Fi falas, restorantin, ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Pasarela Hotel, Berat, Albania   Hotel Pasarela Pasarela Stars
Rr. 28 Nentori, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Pasarela gjendet në qytetin e Beratit. Çdo dhomë ofron ajer te kondicionuar, një minibar, Wi-Fi falas, nje frigor ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Castle Park Hotel, Berat, Albania   Hotel Castle Park Castle Park Stars
1.5 km nga Ura e Gorices, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ne nje atmosfere te mrekullueshme, mes pishave te larta ne ajrin e paster, ky kompleks turistik ofron nje mundesi unike ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: