Anita

 
hotel rating stars

Rr. Lefkimmi, Perama, Korfuz, Greqi

Hotel Anita ne Korfuz është 300 metra nga Perama Beach dhe ofron një pishinë dhe një mëngjes buffe. Dhomat me ajër të kondicionuar kanë ballkone me pamje nga pishinë apo kopshti me palma te shumta dhe selvi.Të gjitha dhomat kanë frigorifer dhe TV satelitor Wi-Fi falas .Hoteli ofron një restorant dhe BBQ greke.Pishinë bar shërben kokteje, kafe dhe snacks. Shërbimi në dhomë është në dispozicion.Stafi në recepsjon mund të organizojë turne ne Korfuzit dhe ekskursione në ishujt e afërt të tilla si Paxos.Qyteti I Korfuzit dhe Kalaja e saj mesjetare është 6 km larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Reservations cancelled at least 21 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 21 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet 0-3.99 vjec akomodohen falas.