Zaliki Boutique

 
hotel rating stars

Grigoriou Zaliki 6, Selanik 546 31, Greqi

Hotel Zaliki Boutique një vend qendror, por të qetë, 150 metra nga Sheshi Aristotelous.Eshtë vetëm disa metra larg nga rrugë tregtare Egnatia. Hoteli është 350 metra nga shëtitore, dhe lejon te vizitoni pikat interesante të qytetit.Vendosur në një ndërtesë të rinovuar plotësisht neoklasik, dekoruar ne menyre moderne, çdo dhome ështe me ajër të kondicionuar e pajisur me një frigorifer dhe TV me ekran ta sheshte.Mëngjes buffe, duke përfshirë produkte të freskëta dhe cilësore .Recepsjoni 24 orësh mund të sigurojë harta, të këshillojë për udhëtimet turistike dhe mundësitë e argëtimit

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

No cancellation charges if reservation is cancelled 24h before 18:00 local time of the previous day of arrival

Check-In: 12:30

Checkout: 12:00