Aristoteles

 
hotel rating stars

Rr.Acharnon 15, Athine, Greqi

Hotel Aristoteles është një ndërtesë moderne, i cili eshte rinovuar tërësisht, duke kombinuar klasiken me moderne.Hoteli ofron dhoma me ajer te kondisjonuar, TV, telefon ,banjo private me dush, të gjitha për kënaqësinë e plotë të klienteve.Bar dhe restorant në katin e parë, janë vende ku ju mund të shijoni pijen tuaj ose ushqimin. Mëngjes është i hapur 7:00-10:00, ndërsa është e hapur gjithë ditën për ju që të shijoni një ushqim tipik grek.Gjatë gjithë vitit, hoteli është në dispozicionin tuaj, me çmime të arsyeshme, mjedis miqësor dhe shërbime të kualitetit të lartë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • dhome per bagazhet
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:30

Politika e femijeve: Femijet mbi 5 vjec do te konsiderohen si te rritur