Secret Paradise and Spa

 
hotel rating stars

G.Papandreou 9-11, Nea Kallikrateia, Halkidiki, Greqi

Hotel Secret Paradise and Spa është parajsë e vogël e fshehtë e Halkidikisë. Kjo është një sugjerim për kënaqësi dhe të biznesit, eshte gjysmë ore nga Selaniku, kryeqyteti i dytë në Greqis. Arkitektura e këtij Hotel eshte shumë e re ,është një kombinim midis tradicionale të Egjeut Ishujt dhe materialeve prej druri dhe lokale gurë Hoteli ndodhet 35 km larg nga qyteti i Selanikut, në pjesën perëndimore të gadishullit të Halkidikisë, në një parajsë të vogël në mes të kodrës i mbuluar me gjelbërim të N.Kallikratia dhe plazhit me ujëra te kristalta. hapur gjatë gjithë vitit,. Duke ofruar cilësi më të lartë të shërbimeve të kombinuara me mikpritjen greke. Një mëngjes i pasur bufe është shërbehet çdo mëngjes në resorant. Hoteli gjithashtu mund të ofroje drekë la carte ose menu fikse dhe një darkë të shijshme bufe shërbyer në restorantin kryesor. kafe, pije dhe pije të lehta janë në bar kryesor dhe pishina bar, që qëndrojnë hapur nga mëngjesi deri natën vonë., rehati dhe luks i kombinuar me një pamje madhështore të gjirit Thermaikos dhe malit Olimp. Relax në një atmosferë të ngrohtë dhe mjaftë të shkëlqyera projektuar dhomat tona. Një qendër luksoze Spa dekoruar në ritmin e lashtë greke që ofron Jacuzzi, sauna, Hamami, palestër, pishinë, masazh dhe disa trajtime për trupin dhe fytyrën.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Mini-Frigorifer (bosh)
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

During the low season (01-10-2015 to 31-05-2015 (except 9-13/04 & 24-12-2015 / 02-01-2016) reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night. In case of No Show or cancellation the arrival date, will be applied fees of 50% of the value of the reservation and the booking is considered us cancelled. In case of early departure according the first booking, will be applied penalty of 50 % of the remaining stay. During the high season (01-06-2015 to 30-09-2015, 09-04-15 to 13-04-2015, 24-12-15 to 02-01-2016) reservations cancelled at least 14 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 14 days prior to the arrival date will be charged for the first night. In case of cancellation, within 7 days before arrival date, will be applied fees of 30 % of total amount. In case of No Show or cancel the arrival date, will be applied fees of 100% of the value of the reservation and booking is considered us “cancelled”. In case of early departure according the first booking, will be applied penalty of 50 % of the remaining stay.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00