Aquis Sandy Beach

 
hotel rating stars

Greece- Corfu 49080 Ag Georgios (South), Korfuz, Greqi

Aquis Sandy Beach dhe Resorts sjell përvoja të paharrueshme pushimesh përmes fokus të klientve. Një ekip i profesionistëve me përvojë në industrinë e hoteleve dhe turizmit ofron standardet më të larta të mikpritjes dhe qëndrueshmëri në shërbime dhe cilësi. Aquis Hotele dhe Resorts ka krijuar tashmë një prani dinamike në tregug e hoteleve në 4 dhe 5 yjesh.Prioritet të shërbimit të veçantë të konsumatorëve si parim themelor të kompanisë, Aquis Hotele dhe Resorts ka 3 restorante që shërbejnë mëngjes, drekë dhe darkë , bar ne plazh apo pishinë. Wi-Fi falas..

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • DVD -player
 • Mini-Frigorifer (bosh)
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli
 • Pingpong
 • Biliardo me pagese

Any cancellations within the contracted release period, is subject to 1 night cancellation fee. In case of Non-Show or early departure, full cancellation fees will apply.

Check-In: 15:00

Checkout: 12:00

Femijet 0-2 vjec akomodohen falas.
Pagese e plote e rezervimit kerkohet te pakten 7 dite para mberritjes ne hotel.