INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Greqi» Athine»Hotele ne Athine» Hotel Acillion Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


This Hotel requires a prior confirmation. We normally respond within one hour but in some cases it may take up to 48 hours.
Hotel Acillion hotel stars expand
Rr.Agiou Konstantinou 32, Athine, Greqi
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Kerkohet Konfirmim hotel availability
hotel acillion front view athens greece
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Acillion Hotel, Athine, Greqi
Hotel Achillion ofron dhoma me ajër të kondisjonuar me ballkone dhe internet falas Wired në të gjithë hotelin. I vendosur në qendër biznesi të Athinës, 200 metra nga stacioni i metrosë së Omonias,Featuring një dekor të thjeshtë, dhomat janë soundproofed, me flokët e sigurisë dhe të shfaqë pajisje moderne, duke përfshirë një satelit TV të sheshtë,internet falas, një frigorifer dhe një banjo private me tharëse flokësh.Hotel Achillion shërben një mëngjes bufe në stilin grek, një restorant ku ju mund të konsumoni drekë dhe darkë, dhe një bar. Recepsjoni dhe stafi mund të japin informacion turistik, harta e qytetit dhe këshilla të dobishme.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim me pagese
Bar
Restorant
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Sherbim ne dhome
Dhome takimi
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Internet kabllor falas
Banje me dush
Vaske
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Ballkon
Televizor satelitor
Televizion
Tharese flokesh
Telefon
Tavolina pune
Internet Wireless falas


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: