INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Greqi» Korfuz»Hotele ne Korfuz» Hotel Corfu senses resort Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Corfu Senses Resort hotel stars expand
Aghios Ioannis Peristeron, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel corfu senses resort greece beach
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Greqi
Hotel Corfu Senses Resort i vendosur në rrugen smeraldi të Korfuzit, Corfu Senses është një vendpushim i plotë dhe i veçantë direkt në det, me një bregdet të bukur, të mbushur me njerëz.Hoteli ndodhet vetëm 150 metra nga fshati Agios Ioannis Peristeron dhe 20 minuta larg nga muzeu i famshëm Achillion dhe Ura Kaiser-së.Resorti përmban një pishinë të hapur, me seksionin e fëmijëve të ndara , në mes të një kopsht shume ngjyreshe.Shlodhu ose lexo një libër në hijen e palmave shekullore.Restorant, i famshëm për kuzhinën e tij mesdhetare, dhe bar Poolside, me Wi-Fi falas,. Personeli i hotelit është shumë miqësor dhe i gatshëm për të përmbushur pritjet në çdo moment.Fshati Benitses, i njohur edhe për natës e tij, është në një distancë prej 4 km, ndërsa qytetit i Korfuzit dhe port është 17 km larg.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Kasaforte ne recepsion
Kopsht
Zyre per makina me qera
Sherbim lavanderie
Gazeta falas ne holl
Trajtim me masazh
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Tharese flokesh
Telefon
Sporte & Aktivitete
Pishine te hapur


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: