EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
RRETH MALIT TE ZI
informacion i pergjithshem | lidhje te dobishme
Aktivitete Kulturore ne Mali i Zi
Moti ne Mali i Zi


Vizito MALIN E ZI
Mireseerdhet ne faqen e Malit te Zi. Kjo faqe ofron perzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Mal te Zi dhe vleresime te paanshme te klienteve. Mund te gjeni hotele te lira dhe hotelet me te vleresuara ne qytetet malazeze si dhe informacion per atraksionet dhe turet ne Malin e Zi.

Mali i Zi eshte nje vend me tradite te hershme, pike takimi e kulturave te ndryshme dhe influencave te ndryshme fetare, kufi i lindjes ortodokse dhe perendimit katolikl. Sot Mali i Zi eshte nje vend multi –etnik, mulfi fetar dhe ku besimet e ndryshme jetojne ne harmoni te plote.
HOTELI I MUAJIT NE MALI I ZI
Petriti hotel 3 star in Ulcinj, Montenegro
Petriti hotel, Ulcinj, Montenegro Vleresimi i klienteve Petriti hotel reviews
0 Vleresime
Teuta Boulevard b.b 85960
Ulcinj, Montenegro
HOTELI ME I SHITUR NE MALI I ZI
Hotel Regent Porto Montenegro
Regent Porto Montenegro hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Obala bb, Porto Montenegro Village, Tivat 85320
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE MALI I ZI
Hotel Regent Porto Montenegro
Regent Porto Montenegro hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Obala bb, Porto Montenegro Village, Tivat 85320
TURE NE MALI I ZI
Montenegro in 5 days
Recommended tour to Montenegro
Arrival to Dubrovnik– Sightseeing Dubrovnik (depending of flight time); continue drive to Budva....
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu »
Hotele Biznesi ne Mali i Zi
Hotele Qyteti ne Mali i Zi
Hotele Malore ne Mali i Zi
Hotele Aeroporti ne Mali i Zi
Hotele Plazhi ne Mali i Zi


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: