Vila Lux

 
hotel rating stars

Jadranski put, 85310 Budva, Mali i Zi

Vila Lux i ndodhur në kryeqytetin turistik të Malit të Zi, Budva. Vila Lux ofron dhoma me ajër të kondicionuar vetëm 200 metra nga Deti Adriatik. Wi-Fi falas.Të gjitha dhomat janë të pajisur me mobilje të errët druri, me TV kabllor dhe një minibar. Disa dhoma kane ballkone.Çdo mëngjes, klientet mund të shijojne një mëngjes bufe me specialitete lokale. Vila Lux është e vendosur më pak se 22 km nga Tivat Aeroporti. Ka hapësira parkimi falas per klientet.Shenim: ne cmim nuk eshte perfshire takas a qytetit EUR 1.50 per person , per nate.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Internet Wireless falas

During the low season (01/04- 31/05 & 01/10- 31/10) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06 – 30/09) reservations cancelled at least 14 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 14 days prior to the arrival date will be charged for the total amount.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Femijet nen 2 vjec akomodohen falas kur perdorin krevatet ekzistuese.