Radonjic apartments

 
hotel rating stars

Lastva Grbaljska 85317, Budva, Mal i Zi

Apartamente Radonjic i vendosur 2 km nga plazhi i famshëm Jaz dhe 5 km nga qendra e Budvës, Radonjiç Apartamente ndodhet pranë lumit Desnica dhe ofron Wi-Fi dhe parkim falas.Apartamente dhe dhoma katershe kanë ajër të kondisjonuar dhe një banjo private me dush, ndërsa dhomat e tjera kanë një banjo të përbashkët.Vetëm 300 metra larg hotelit ju do të gjeni një dyqan ushqimesh dhe një restorant që shërben guzhine ndërkombëtare. Klientet mund të vizitojne qytetin e vjetër të Budvës. Ju lutem te vini re se ne cmim nuk eshte perfshire mengjesi.Mengjesi kushton 6 Euro per person nese deshironi ta porositni dhe paguhet direkt ne hotel.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Please note, if cancelled or modified, 30 percent of the total price of the reservation will be charged. In case of no-show, the total price of the reservation will be charged.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Fëmijët dhe shtretër shtesë.

Një fëmijë nën 3 vjet qëndron falas kur duke përdorur shtretër ekzistuese.Nuk ka kapacitet për shtretër shtesë në dhomë.