Guesthouse Radjen

 
hotel rating stars

Vukice Mitrovic br. 9, Sveti Stefan, Mali i Zi

Guesthouse Radjen 3 * gjendet në një nga pjesët më të bukura të bregdetit malazez, Sveti Stefan, vetëm 120 m larg nga deti dhe nga plazhi publik. Në katin e parë ndodhet: restoranti ku mysafirëve u shërbehet mëngjesi, tarraca dhe recepsioni.Guesthouse Radjen 3 * ka një kapacitet prej 25 dhomash / apartamentesh, me: dhoma dyshe dhe treshe dhe një apartament. Në të gjitha dhomat dhe zonat publike mysafiret kanë linje interneti WI-FI falas. Të gjitha dhomat dhe apartamenti janë të pajisura me: ajer te kondicionuar, TV LCD, ballkon me / pa pamje nga deti, mini bar, banjo me dush dhe ballkon.Vetëm 3 dhoma treshe ekonomike nuk kanë ballkon.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Ture
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizion
 • Minibar
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Reservations cancelled at least 14 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 14 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 10:00

Asnjë mundësi për krevat shtesë. Shtrat i fëmijës sipas kërkesës-falas.