Romanov

 
hotel rating stars

Sumet bb, 85315 Sveti Stefan, Mali i Zi

Hotel Romanov i vendosur në bregdetin e Malit të Zi, përmban një pishinë shtëpie.Hoteli është 80 metra nga plazhi Sveti Stefan.Çdo dhomë eshte e kompletuar me mobilje italiane dhe në shtrat luksoze. Çdo dhomë ka 2 kolltuqe të rehatshme dhe është i pajisur me TV.Klientet e Hotel Romanov mund të përdorin objektet spa në Hotel Azimut. Hoteli përmban një bar veror, duke shërbyer ushqime të lehta dhe aperitivë.Lloje të ndryshme të kuzhinave ndërkombëtare dhe mesdhetare shërbehen në restorantin e hotelit.Ju lutem te vini re se ne cmim nuk eshte perfshire taksa e qytetit :1.5 Euro per dite per te rritur ; 1.1 Euro per dite per femijet 12 deri ne 18 vjec dhe 0.70 Euro per dite per femijet nen 12 vjec.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Free cancelation 14 days before arrival, otherwise is paid 100 % of the reservation.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet deri ne 2 vjec jane falas nese ndajne krevatin me prinderit.
Nje krevate shtese per femije kushton 10 Euro per dite.
Femijet 2 deri ne 7 vjec kane zbritje 50 % te cmimit ne nje krevate shtese. 
Femijet 7 deri ne 12 vjec kane zbritje 30 % te cmimit ne nje krevate shtese.