Mediteran Ulcinj

 
hotel rating stars

Mujo Ulqinaku bb, 85360, Ulqin, Mali i Zi

I rrethuar nga pyjet e palmave dhe të pishave, është vetëm pak larg nga plazhi i vogël, i vendosur në zemër të Ulqinit. Hoteli Mediteran në Ulqin është një nga disa prej objekteve, që janë pronë familjare, dhe i cili drejtohet nga familja, midis hoteleve dhe shtëpive të pushimit malazeze, i rrethuar nga historia 2000 vjeçare e bashkësisë ulqinake, - hyn në vendbanimet më të vjetra të Mesdheut, strehë e romakëve, turqve, austriakëve, deri edhe e piratëve.Hoteli Mediteran në Ulqin ofron 134 dhoma të mrekullueshme të rinovuara , të vendosura në vila të veçanta, godinën qendrore me një hapësirë të madhe për banket, sallën për 300 vetë, restorant në stilin familjar, deck-bar, salla për të parë TV dhe surpriza të tjera, përgatitur për ju, në mënyrë që qëndrimin Tuaj këtu ta bëjë të ngrohtë e të këndshëm, si qëndrim me familjen.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

During the low (01/01-14/05 and 01/11-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During medium season (11/09-31/10 & 15/05-30/06) reservations cancelled at least 5 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-10/09) reservations cancelled at least 10 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 10 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e femijeve : 0 deri ne 4.99 vjec jane falas