Vardar

 
hotel rating stars

Sheshi kryesor, 85330, Qyteti Vjeter Kotor, Mali I Zi

Hotel Vardar gjendet në mes të monumenteve historike të sheshit kryesor të qytetit të vjetër të Kotorrit, të mbrojtura nga UNESCO, Hotel Vardar ofron dhoma elegante me internet falas, TV satelitor .Filloni ditën me një mëngjes qe mund të shijoni guzhinen e zgjedhur, të shoqëruar nga kokteje dhe pije të tjera.Hoteli ka një palestër, sauna.Klintet mund të përfitojnë nga zbritje 10% në GALION restorant qe ndodhet 10 minuta më këmbë nga hoteli, e drejtë në det, e cila ofron një menu të peshkut, të shoqëruar nga një listë e gjerë verash.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale

If cancelled up to 7 days before date of arrival, no fee will be charged. If cancelled later, the first night will be charged. In case of no-show, the total price of the reservation will be charged.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet deri ne 10 vjec akomodohen falas.