Apartments Pasha

 
hotel rating stars

Djerani bb,Velika ,85360 Ulqin, Mal i Zi

Apartamente Pasha është vendosur në Ulqin, 1,5 km nga Velika Plaza ,plazh me rërë. Një restorant à la carte shërben guzhine lokale. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, Wi-Fi dhe parkim falas dhe ballkon privat. Apartamentet jane me një kuzhinë të pajisur me një vend ngrënie. Një kopsht i gjerë me një kënd për fëmijë.Klientet mund të fillojnë ditën e tyre me mëngjesin bufe qe shërbehet çdo mëngjes. Qendra e qytetit është 2,5 km nga hoteli.Ju lutem te vini re: ne cmim nuk eshte perfshire taksa e qytetit 0.5 Euro per nate, per person

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Ture
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 14 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 14 days, prior to the arrival date, will be charged 30%

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

 Femijet deri ne 2 vjec jane falas