Bracera

 
hotel rating stars

Donji bulevar bb,Budva,Mali i Zi

Hotel Bracera

Price dose not include:
-City tax and insurance
-0.50 Euro 0-11.99 years old
-0.90 Euro 12-17.99 years old
-1.30 Euro per adults

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone nga hoteli: Vetem nqs ka mundesi dhe dhoma te lira mund te aprovohet kjo politike