Marija

 
hotel rating stars

Qyteti i vjeter, 449, Kotor, Mali i zi

Hotel Marija është e vendosur brenda mureve të qytetit të Kotorrit, Trashëgimisë UNESCO Site.Të dhomat me ajër të kondicionuar,kanalet televizive satelitore dhe një minibar,Wi-Fi, shërbime lavanderi dhe një recepsjon 24-orësh. Ato përfshijnë banjo private të pajisura me tharëse flokësh.Vendosur në një ndërtesë tradicionale guri.Hoteli është 110 metra nga ujore dhe Marina e Gjirin e Kotorit.Klientet mund të ecin në Katedralen e Shën Trifonit dhe në shumë bare dhe restorante të qytetit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

If cancelled up to 7 days before date of arrival, no fee will be charged. If cancelled later, the first night will be charged. In case of no-show, the total price of the reservation will be charged.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e largimit pas ores se caktuar do tiu mbahen 50 euro.
Femijet deri ne moshen 12 vjecare akomodohen falas. Ju lutem te lajmeroni hotelin ne kete rast.