EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
RRETH MAQEDONISE
informacion i pergjithshem | lidhje te dobishme
Aktivitete Kulturore ne Maqedoni
Moti ne Maqedoni


Vizito MAQEDONINE
Mireseerdhet ne faqen e Maqedonise. Kjo faqe ofron pergzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Maqedoni si dhe vleresime te paanshme dhe origjinale te klienteve per hotelet. Ketu mund te gjeni hotelet me te lira dhe me te mira ne qytetet e Maqedonise si dhe informacion per atraksionet turistike dhe turet ne Maqedoni.

Maqedonia e cila njihet zyrtarisht si F.Y.R.O.M (Former Yugoslav Republic of Macedonia) per shkak te konfliktit te emrit me Greqine, eshte nje vend anetar i Kombeve te Bashkuara dhe Keshillit te Europes. Qe ne Dhjetor te vitit 2005 ka qene dhe kandidate per ne Bashkimin Euriopian dhe ka aplikuar per anetaresim ne NATO
HOTELI I MUAJIT NE MAQEDONI
Klimetica hotel, Ohrid, Macedonia Vleresimi i klienteve Klimetica hotel Ohrid reviews
0 Vleresime
St. Stefan,
Ohrid, Macedonia (FYROM)
HOTELI ME I SHITUR NE MAQEDONI
Hotel Arka
Arka hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Bitpazarska 90/2, 1000 Shkup, Maqedoni (FYROM)
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE MAQEDONI
Hotel Bistra
Bistra hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Mavrovo, Macedoni(FYROM)
TURE NE MAQEDONI
Macedonia Round Tour
Recommended tour to Macedonia
Arrival to Ohrid in the morning. Traditional Macedonian welcoming. Drive to city Bitola in Macedonia....
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu ยป
Hotele Biznesi ne Maqedoni
Hotele Qyteti ne Maqedoni
Hotele Malore ne Maqedoni
Hotele Aeroporti ne Maqedoni
Hotele Plazhi ne Maqedoni


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: