Alpina

 
hotel rating stars

Mavrovo, Macedonia e Veriut,(FYROM)

Mirë se vini në hotelin "Alpina" të përjetojnë mikpritjen maqedonase kombinuar standardet e shërbimit dhe cilësisë. Në mes të peizazhit të mrekullueshëm të Mavrovës, Hotel "Alpina" është hotelet me te mira me 4 yje ne Mavrov, i ndërtuar në stilin malor, sipas të gjitha standardeve evropiane. kushtet ideale për një pushim aktiv, dhe dëfrim për të gjitha moshat, 365 ditë: Ski, Cycling, Ndjekja, Peshkimi, Gjuetia, Jeep Safary etj.Hotel modern dhe i rehatshme "Alpina" është vendosur në mes të qendrës së pushimeve Mavrovë, vetëm disa qindra metra larg nga teleferiku dhe liqenit.Dhoma dhe restorant të kane një pamje të mrekullueshme panoramike në shpatet e malit Bistra. Hotel "Alpina" gjithashtu ofron kushte ideale për organizimin e seminareve, kongrese, takime biznesi, si dhe palët private etj

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli

Reservations cancelled at least 15 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations from 14 to 7 days, prior to the arrival date, will be charged 50 %. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged 100 %.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone: me kerkese , paguhet 20 Euro me shume