Metropol

 
hotel rating stars

Nas. Konjsko bb, Oher, Maqedoni

Hotel Metropol Hotel Metopol është e vendosur në mes të bregut të liqenit të Ohrit dhe pyllin e gjelbër të parkut Nacional Galicica, me pamjet e mahnitshme të liqenit dhe maleve.Të gjitha dhomat janë të dekoruara me stil dhe kanë ajër të kondicionuar dhe të gjitha lehtësitë e nevojshme.Një sauna dhe masazhet janë në dispozicion,resoranti me gatime rajonale, si dhe ndërkombëtare shoqëruar nga tingujt e muzikës tradicionale duke shijuar një pamje mahnitëse të liqenit. Nëse ju preferoni të kaloni pushimet tuaja në mënyrë aktive,munde te luani lojra si volejboll dhe basketboll, ping pong, dhe një bar vallëzimi për argëtimin tuaj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the 30% of the total booking.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Per largim te vone nga hoteli deri ne oren 18:00 paguhet 29 Euro extra.