Bistra

 
hotel rating stars

Mavrovo, North Macedonia(FYROM)

Hoteli Bistra ne Mavrove, eshtë i vendosur poshtë në rrëzë të Malit Bistra, në afërsi të Liqenit të Mavrovës dhe teleferikut, që çojnë deri te terrenet e bukura për ski. I rrethuar me bukuri natyrore, hoteli ofron qëndrim të këndshëm, pushim, argëtim dhe rekreacion gjatë tërë vitit. Hoteli posedon 118 shtretër në dhoma komode të rregulluara me vaska xhakuzi, telefon, TV. Hoteli Bistra posedon edhe apartamente të reja ekskluzive me vaska dhe xhakuzi. Restorani ynë ofron zgjedhje të pasur të specialiteteve të jashtëzakonshme, ushqim deti dhe ushqim nacional tradicional.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 10:00

 Politika e femijeve
Femijet deri me 8 vjec jane falas dhe ata mbi 8 vjec pagujne 50% te cmimit