Bellevue

 
hotel rating stars

Nas. Konjsko bb, Oher, Maqedonia e Veriut

Hotel Bellevue - Metropol Lake Resort eshte nje nga hotelet me te mira ne Oher. Resorti ndodhet një vend piktoresk në bregun e liqenit të Ohrit dhe përmban 2 pishina dhe një plazh 500 metra të gjatë privat me një pishinë bar.Restoranti i cili shërben kuzhinën lokale dhe ndërkombëtare. Hotel Bellevue gjithashtu ka një sallë për mëngjes, një bar galeri, dhe një bar.Përveç kësaj, kompleks përmban 5 fushat basketbolli, 3 volejbollit, 2 fusha futbolli, dhe 2 fusha volejbolli ne plazhe.Hoteli është pjesë e një vendpushim përfshirë 3 hotele të ndryshme ne Oher. Ju mund të përdorni objektet e të gjithëve.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the 30% of the total booking.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Per largim te vone nga hoteli deri ne oren 18:00 paguhet 29 Euro extra.