Makpetrol Struga

 
hotel rating stars

Settlement Elen Kamen, Struge, Maqedoni (FYROM)

Hoteli Struga Makpetrol ndodhet në një mjedis të mrekullueshëm pyjor me pamje nga Liqeni i Ohrit. Ndodhet në afërsi të qytetit të Strugës dhe në distancë 10km nga aeroporti i Ohrit. Hoteli ka parkimin e vet, ashensor panoramik, plazhin me rërë, pishinat dhe mjediset rekreative dhe sportive. Struga Markpetrol Hotel është një nga hotelet më të mirë për të qëndruar në Strugë.
Hoteli përfshin 46 dhoma dyshe me tre dhoma suita. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, banjë dhe telefon, mini bar, TV satelitor dhe ballkon me pamje nga Liqeni i Ohrit. Suitat janë të mobiluara me xhakuzi, mini bar, aneks kuzhine dhe internet.
Hoteli ka një qendër kongresesh me një sallë seminari dhe sallë kongresesh, e pajisur me projektor LCD, laptopë kompjuter, grafoskop, kanavacë projektimi dhe tabela flip, internet wireless. Brenda qendrës, ju mund të përdorni shiritin aperitiv dhe sallën e TV. Të gjitha këto ju ofrojnë kushte perfekte për organizimin e kongreseve, seminareve, shfaqjeve të modës, prezantimeve dhe ngjarjeve të tjera. Këto lehtësira e bëjnë hotelin si zgjedhjen më të mirë për mysafirët e biznesit në Strugë.
Hoteli disponon ambiente sportive (tenis, hendboll, basketboll, futboll shtëpie, volejboll plazhi, shinat e trimave) dhe organizon turne sportiv, trajnime dhe mundësi të ushtrimit të sporteve të natës, qendrës së fitnesit, saunës dhe notit të natës.
Ju mund të kaloni kohën tuaj duke vizituar kompleksin e manastirit Kalista, në kalanë e lumit Drim, tregun shumëngjyrësh të Strugës apo mbrëmjet e poezive të Strugës. Rezervoni dhomën tuaj në hotelin tonë për të pasur një akomodim të këndshëm në Strugë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • ATM
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli

Up to 7 days prior to arrival in the hotel free of charge

Check-In: 12:00

Checkout: 12:00

Paguani 30% te çmimit te dhomës nëse Checkout nuk behet ne kohen e duhur.