Drim

 
hotel rating stars

Kej Boris Kidric Nr.51, Struge, Maqedoni (FYROM)

Hotel Drim në Strugë ofron strehim me ajër të kondicionuar Wi-Fi falas, TV kabllor dhe një ballkon.Hoteli ka 3 restorante dhe ofron parkim private falas, një plazh privat me rërë ne liqenin e Ohrit dhe një pishinë të hapur. Një minibar dhe një banjo private me tharëse flokësh janë struktura standarde në të gjitha dhomat në Drin. Disa dhoma të mobiluara ne menyre luksoze dhe një dush spa brenda dhomën.Kuzhina tradicionale maqedonase dhe ndërkombëtar mund të provoni në restorantin e hotelit. Klientet mund të pushojnë në tarracë të përbashkët dhe të bëjnë përdorimin Barbecue, ndërsa shesh lojërash për fëmijë, Recepsjon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë dhe këmbimit valutor. Hotel Drimi eshte nje nga hotelet me te mira ne Struge.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Restorant
 • Parkim Falas
 • Kuzhine tradicionale
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Piano bar
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli

Minimum one day prior arrival

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00