Makpetrol

 
hotel rating stars

Fshati Mavrovo, Mavrove, Maqedonia e Veriut (FYROM)

Makpetrol Hotel ne Mavrovo eshte i vendosur në shpatet e malit Bistra pranë Liqenit të Mavrovës, Hotel Makpetrol është vendosur në një lartësi prej 1300 metrash, brenda Parkut Kombëtar te Mavrovës.Ofron dhoma me Wi-Fi falas dhe vajtjen me teleferik ne zonen e skive.Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV satelitor dhe banjo private. Klientet mund të shijojne pamjet e pistes se skive dhe të liqenit të Mavrovës.Restorant i madh i Hotel Makpetrol Mavrovë-së përbën një bar aperitiv dhe një ambjente verore. Ajo shërben specialitete kombëtare dhe ndërkombëtare.Përveç një shkollë per mesimin e skive, pajisje te skive mund të ruhet në depo e hotelit. Klientet mund të shijojne ski natës në fundjavë gjatë sezonit të dimrit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Up to 7 days prior to arrival in the hotel free of charge. After that a first night fee applies.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00