Victoria

 
hotel rating stars

Str.Slave Delovski ?r.18 Shkup 11000, Maqedoni (FYROM)

Hotel Victoria është e vendosur në pjesën e banimit të Shkupit, në lagje të qetë dhe paqësore, 1 km nga qendra e qytetit,rreze malit Vodno. Victoria hotel ne Shkup, ofron atmosferë te qete miqësore dhe bashkëkohore, hoteli është vendi ideal për udhëtime e biznesit dhe takimeve e konferencave. Ne jemi në realizimin e nevojave tuaja me sukses nga 2004, dhe nga 2011 në nje ambient të ri dhe të rinovuar. Të gjitha dhomat janë të mobiluara me kushte moderne me ajer te kondicionuar, ngrohje qendrore, sistem alarmi zjarrit, sistemin SOS, TV kabllor LCD me kanale ndërkombëtare, mini bar, linje direkte telefoni, internet, tharëse flokësh, banjo me dush.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. For non shown will be charged the total amount.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Krevate shtese : 15 Euro per person