Garden

 
hotel rating stars

Bulevardi Kej Marshal Tito, Nr.114, Oher, Maqedonia e Veriut (FYROM)

 
           Hotel GARDEN gjendet në vend shumë aktraktiv 7’minuta prej qendrës tëOhrit,në afërsi të parkut Holandez I vendosur në bregun e liqenit të Ohrit.

Hotel Garden përfshin edhe Restoran me terasëtë shkëlqyeshme me kapacitet maksimal deri më 100 persona. Ajo është vendfantastik për mëngjesin tuaj drekë ose darkë.Menija jonë pëfshin (përmban) ushqime ngakuzhina tradicionale Maqedonase po ashtu edhe ushqime tradicionale. Ushqim tëshijshëm në kombinim me pijet më të mira të verës. Po ashtu ju argëton muzikafolk tradicionale,Qëndrim I paharueshëm.

          Hotel Garden disponon me 28 dhoma. 6 dhoma një krevatshe , 17dykrevatshe dhe 2 studija dhuksuze, ?do dhomë ka balkon me pamje tëshkëlqyeshme nga liqeni Ohrit në anën jug-perëndim ka pamje në pjesën e vjetërtë qytetit,kurse në jug-lindje ka pamje të shkëlqyeshme në mallet mbi liqenin eOhrit.Të gjitha dhomat janë elegante të dizajnuara dhe disponojnë: terasë,banja moderne me tush,fen,të klimatizuara, telefon, LCD TV televizor kablovik,WI-FI,dhe internet pa pagesë, mini bar, sef digital.

Hoteli disponon salë për konferenca mekapacitet deri më 30 persona. Salla është e pajisur për të siguruarmbështetje të plotë teknike.

 

Urdhëroni dhe kënaquni!

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet 0 deri 5.99 vjec jane falas dhe nga 6 eri ne 12 vjec paguajne 50 % ulje kur ndajne dhomen me prinderit.